FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice je fotbalový klub nacházející se v kraji Vysočina, okres Třebíč. Tým hraje I.A třídu kraje Vysočina.

Informace pro rodiče nových malinkých fotbalistů 2015-2016, školičky!!!

Vážení rodiče našich nových malinkatých fotbalistů - školičky,

dovolím si Vás oslovit touto cestou kvůli zaplacení příspěvků za Vaše malé fotbalisty. Problém s trénováním a koronavirem se stupňuje, a musíme vyřešit stav, který nastal. Trénování v tomhle chladném počasí, kdy je povoleno jen šest hráčů na hřišti nebo vymezených sektorech, je pro malé děti nereálne a tělocvičny jsou, a zatím zřejmě delší dobu budou, zakázány. Nemůžeme se proto věnovat Vašim dětem tak jak by jsme si my a určitě i Vy představovali a tím vznikl problém jak s příspěvky.

Příspěvky jsou u nás rozděleny na dvě části 650,- kč pro zaevidování a zaplacení na DDM a 550,- pro klub FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice.

Domluvil jsem se na DDM s paní Outulnou, že zaevidování a příspěvky pro DDM uhradíte v plné výši s tím že pokud bude stav Covidu trvat déle, DDM bude část příspěvků vracet. Pojišťovny letos vrací až 1000,- kč na pohybové aktivity a Vám po zaplacení paní Outulná vydá pro pojišťovnu potvrzení na 500,- Kč. Příspěvky pro klub se u nových malinkých fotbalistů platit zatím nebudou. Uvidíme jak stav karantény bude trvat dlouho, a podle situace by se později vybrala poměrná částka.

Pokud by jste však chtěli uplatňovat celých 1000,- kč museli by jste zaplatit příspěvky i pro klub, abychom Vám potvrzení vydali i my, tedy náš klub. To by jste mi museli dát vědět abych vše zařídil. Doufám, že jsem to napsal nějak rozumně, jinak klidně volejte.

Je nám líto za stav, který nastal, bohužel ho nemůžeme ovlivnit.

Děkuji a pokud je jakýkoliv dotaz nebo problém klidně volejte Salák Antonín 724 133 075.